• 3-kl-grup.jpg
 • grupowe-2020c.jpg
 • I-2020.jpg
 • nagłówek.jpg
 • new.jpg
 • personal3a.jpg
 • slajd-6.jpg
 • slajd-7.jpg
 • slide-9.jpg
 • slide-10.jpg
 • slide-11.jpg
 • slide-arco.jpg
 • slide-lomianki.jpg
 • slide-powiat.jpg
 • slide-PZKosz.jpg
 • slide-wish1.jpg
 • slide4.jpg
 • slide_b.jpg

Terminarz rozgrywek 1 Ligi Kobiet w sezonie 2020/2021

WRACAMY DO GRY!

Znamy już terminarz rzogrywek Grupy A 1. ligi kobiet, w której wystąpi pierwsza drużyna SMS PZKosz Łomianki. Rozpoczynamy sezon meczem wyjazdowym w Płocku (3 października), gdzie naszym przeciwnikiem będzie zespół Mon-Pol. Pierwsze spotkanie u siebie zagramy we środę 14 października o godz. 17.00 goszcząc AZS Uniwersytet Gdański II. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Szczegółowy terminarz znajdziecie tutaj 

 

Wish Group partnerem SMS PZKosz

 

 

 

W niedziele nasze najstarsze uczennice (SMS PZKosz I) podejmowały wicelidera rozgrywek 1LK, zespół naszpikowany naprawdę klasowymi zawodniczkami z potencjałem na grę w Basketlidze Kobiet, rezerwy Arki Gdynia. Mecz ten miał ogromne znaczenie w dalszej walce o 4 miejsce 1 LK, które zagwarantuje udział w play off. Od początku spotkania widać było olbrzymią koncentrację na postawionych zadaniach oraz olbrzymie zaangażowanie w ich realizację. Naprawdę od pierwszej do ostatniej minuty tego spotkania bardzo dobrze dzieliliśmy się piłką w ataku, starając się podejmować mądre i odważne decyzje do gry 1x1 lub rzutów z przygotowanych pozycji. Praktycznie każda nasza zawodniczka stanowiła realne zagrożenia, mogła i zdobywała punkty. Jeśli chodzi o grę w defensywie to tylko w pierwszych minutach meczu, popełniliśmy kilka prostych błędów w obronie, stąd przegrywaliśmy po pierwszych 5 minutach 10:15. Potem już był koncert walki o każdą piłką, nie przegrywaliśmy zbyt łatwo 1x1, a nasze zawodniczki podkoszowe toczyły skuteczną walkę o każdy centymetr pola 3 sekund. Po pierwszej kwarcie był remis 16:16. W drugiej kwarcie nasze uczennice wypracowały kilkupunktową przewagę (wynik po 2 kwarcie 33:29), której nie oddały już do końca tego stojącego na wysokim pierwszoligowym poziomie spotkania. Końcowe zwycięstwo 64 : 57 dało nam mnóstwo radości i nie zamknęło drogi do play off!!!

Decydujący mecz w niedzielę 23.02.2020 o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich kibiców do Hali ICDS w Łomiankach (Staszica 2).

 

SMS PZKosz Łomianki  64 : 57 Arka II Gdynia

Statystyki. 

NLO Nr 71 SMS

 logo ost1

T A B E L A - 1 L K

m
Grupa A pkt m
1    
2    
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9      

K A L E N D A R Z

P Z K O S Z

S P O N S O R Z Y

 Powiat Warszawski Zachodni

P A R T N E R Z Y

Patronat Honorowy

Burmistrza Łomianek

 

* W S P A R C I E *