• 3-kl-grup.jpg
  • grupowe-2018_2019-kadr.jpg
  • personal3.jpg
  • personal3a.jpg
  • slajd-6.jpg
  • slajd-7.jpg
  • slide-9.jpg
  • slide-10.jpg
  • slide-11.jpg
  • slide4.jpg
  • slide_b.jpg

Nowe uczennice w NLO Nr 71 SMS PZKosz

Dyrekcja Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 71 SMS PZKosz informuje, że do naszego grona dołączyły następujące uczennice:

Justyna Adamczuk, Vittoria Conte, Kaja Flaszyńska, Ola Mitrowska, Małgosia Pawlak, Wiktoria Stasiak, Karolina Ułan, Michalina Walczak, Klaudia Węcłaś, Ola Zając, Gabrysia Zaron 

Zespół składający się z siedmiu obecnych uczennic oraz sześciu absolwentek naszej szkoły dnia 21 kwietnia wyleciał do Chin, aby wziąć udział w trzech turniejach. Do tej pory nasza drużyna zmierzyła się z przeciwniczkami z Korei Północnej, Chin i Węgier. Dwa z tych spotkań udało nam się wygrać. Mecz z Koreą zakończył się wynikiem 77:66. Drugim meczem był z mecz z reprezentacją Chin który po ciężkiej walce zakończył się na korzyść gospodyń wynikiem 67:54. Ostatnim meczem pierwszego turnieju był mecz z Węgrami, w którym pewnie utrzymywałyśmy prowadzenie, aż do ostatnich sekund spotkania co skutkuje wynikiem 69:34. Ostatecznie zajmujemy 2 miejsce, za co każda z zawodniczek otrzymała prześliczny bukiet kwiatów.

Pierwsze dni w Chinach pokazały nam z jak odmienną kulturą przyszło nam się spotkać. Chińczycy przywitali nas bardzo serdecznie, nie tylko w hotelu, obiektach sportowych, ale również na ulicach miasta.

W wolnym czasie staramy się zwiedzać jak najwięcej. Byliśmy w odwiedzinach w chińskiej szkole, podczas tej wizyty nasze zawodniczki miały przyjemność uczestniczyć w towarzyskich spotkaniach z lokalną młodzieżą. Na koniec otrzymaliśmy prezent w postaci tradycyjnych obrazów chińskich.

Udało nam się również odwiedzić miejscową  galerię sztuki, która wzbudziła w nas ogromne wrażenie.

Mamy nadzieję, że pozostałe dni bedą również pełne wrażeń i pozostawią w nas masę pozytywnych wspomnień. Teraz przenosimy się do Pengshui, Chongqing.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu do Chin - Turniej nr 1 w Qijiang, Chogqing.

 

NLO Nr 71 SMS

 logo ost1

Kalendarz spotkań

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

PARTNERZY I SPONSORZY