postanowiła przyjąć następujące zawodniczki

6. Myszkowska Julia

7. Obrodzka Nicola

8. Rudenko Zuzia

Jubileusz 20-lecia NLO Nr 71 SMS PZKosz

Po zwycięstwie w Płocku, przyszedł czas na drugi mecz w Łomiankach. Drużyna z Płocka od samego początku chciała nadrobić porażkę z pierwszego spotkania. Doświadczone przeciwniczki przez większość meczu skutecznie powstrzymywały nasze ataki i nie pozwalały nam się rozpędzić, wykorzystywały wszystkie nasze błędy w obronie, aby zdobywać punkty. Dziewczyny do samego końca starały się realizować nasze założenia przedmeczowe, co przyniosło efekt dopiero w ostatniej kwarcie, kiedy to złapaliśmy wiatr w żagle, a zmęczone przeciwniczki nie mogły nas już zatrzymać. Ostatnia kwarta zakończyła się wynikiem 24-13, a cały mecz 61-58.

Na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna, która wspierała się i wierzyła w zwycięstwo naszego zespołu od wyjścia z szatni do ostatniego gwizdka.

To już 9 zwycięstwo w tym roku kalendarzowym przy jednej porażce i nie zamierzamy zwalniać. Czekamy na rozstrzygnięcie konfrontacji MUKS Poznań – Tęcza Leszno, aby dobrze przygotować się do następnej rundy PLAY-OFF, a już w poniedziałek rozpoczynamy przygotowania do następnych meczów.

Przed meczem nasza zawodniczka Julia Niełacna odebrała statuetkę za wybór do „Najlepszej piątki”  1 LK sezonu 2017/2018. GRATULACJE !!!

SMS PZKosz Łomianki - Mon-Pol Płock 61-58

(16-18; 12-16; 9-11; 24-13)

Punkty: Klimek 22 (6 zbiórek), Niełacna 11 (13 zbiórek), Ustowska 8,  Bazan 7, Banaszak 5 (8 zbiórek), Zieniewska 5,  Grzenkowicz 3, Puter 0, Kowalska 0, Markowska 0, Szydłowska 0, Szulc