• personal3.jpg
  • personal4.jpg
  • slajd-6.jpg
  • slajd-7.jpg
  • slide-9.jpg
  • slide-10.jpg
  • slide-11.jpg
  • slide4.jpg
  • slide_8.jpg
  • slide_b.jpg

Nabór do NLO Nr 71 SMS PZKosz

Dyrekcja NLO Nr 71 SMS PZKosz w Łomiankach ogłasza nabór uczennic do klasy I w roku szkolnym 2018/2019. Będzie to już 22 rok działalności naszej Szkoły na rzecz rozwoju koszykarskich talentów w naszym kraju. O przyjęciu do SMS PZKosz w Łomiankach będą decydowały następujące kryteria:

więcej o rekrutacji klikająt tutaj

Jubileusz 20-lecia NLO Nr 71 SMS PZKosz

 

W miniony poniedziałek tj. 18 grudnia, uczestniczyliśmy w kolacji wigilijnej w naszej szkole. W gronie ucztujących gości znaleźli się przyjaciele szkoły, nauczyciele, trenerzy oraz nasze dziewczęta. Swoją obecnością zaszczycił nas również prezes Polskiego Związku Koszykówki pan Grzegorz Bachański.

Wigilię rozpoczęliśmy od wystawienia jasełek w reżyserii pani katechetki Agnieszki Surowiec, a w wykonaniu dziewcząt z klasy pierwszej i drugiej. Wspólne śpiewanie kolęd wprawiło wszystkich zebranych gości  w świąteczny nastrój. Przed posiłkiem  nastąpiła chwila łamania  się opłatkiem i składania życzeń. Po pięknych życzeniach zasiedliśmy do stołu, na którym nie brakowało wigilijnych potraw. Począwszy tradycyjnie od barszczu czerwonego skończyliśmy na przepysznych ciastach i innych słodkościach. Oczywiście, nie zabrakło św. Mikołaja, który rozdał prezenty wszystkim uczennicom. W końcu nadszedł czas na zdjęcia, by upamiętnić te radosne chwile. Wspólne pozowanie wydawało się nie mieć końca. Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć istnie rodzinną atmosferę. Dziękujemy wszystkim za miło  spędzony czas, a tym, którzy nie mogli być z nami, życzymy spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. 

 

 

 

 

 

SMS Łomianki

logo ost1

PLAY-OFF SMS PZKosz Łomianki

SMS PZKOSZ ŁOMIANKI 
O 3 MIEJSCE
Termin  Gospodarze Goście  Godz.  Wynik
21.04.2018 SMS PZKosz Łomianki AZS Politechnika Kraków  16:00  61:57 
24.04.2018 AZS Politechnika Kraków  SMS PZKosz Łomianki
19:00  52:51 

Tabela - 1 Liga Kobiet

m
Grupa A pkt m
1 Politechnika Gdańska 38 20
2 Panattoni Europe Lider Pruszków 36 20
3 Mon-Pol Płock 33 20
4 AZS Uniwerytet Gdański 32 20
5 AZS Uniwersytet Warszawski 31 20
6  SMS PZKosz Łomianki
30 20
7 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 30 20
8 VBW GTK II Gdynia 29 20
9 KKS Olsztyn 
27 20
10 SMS PZKosz II Łomianki 23 20
11 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 21 20

Kalendarz spotkań

Partnerzy i sponsorzy