W sobotę SMS Łomianki pojechał na mecz wyjazdowy zmierzyć się z Politechniką Gdańską. Duża chęć rehabilitacji po wcześniejszych niepowodzeniach była widoczna od samego początku spotkania. Żelazna obrona w pierwszej części spotkania pozwoliła nam zejść do szatni z 7 punktową przewagą, a wynik na tablicy widniał 18-25. Po przerwie popełniliśmy wiele błędów w ataku, a w szczególności przy wyprowadzeniu piłki z których traciliśmy łatwe punkty. Przeciwnik nabrał wiatru w żagle i nie byliśmy już w stanie zatrzymać rozpędzonego przeciwnika. Tą część spotkania przegraliśmy 36-22, a całe spotkanie 54-47.

Podczas krótkiej przerwy i powrotu do domu musimy, odpocząć i wrócić z nowo naładowanymi bateriami, gotowymi do pracy i walki o zwycięstwa.

Punkty dla SMS : Niełacna 20, Klimek 10, Zieniewska 5, Falkowska 4, Banaszak 3, Szydłowska i Bazan po 2, Grzenkowicz 1, Puter, Markowska.