• personal3.jpg
  • personal4.jpg
  • slajd-6.jpg
  • slajd-7.jpg
  • slide-9.jpg
  • slide-10.jpg
  • slide-11.jpg
  • slide4.jpg
  • slide_8.jpg
  • slide_b.jpg

Nabór do NLO Nr 71 SMS PZKosz

Komisja do Spraw Naboru i Selekcji NLO Nr 71 SMS PZKosz w Łomiankach  

postanowiła przyjąć następujące zawodniczki

do programu  sportowego szkoły od 01.09.2018:

 

 

1. Banucha Konstancja

2. Ciecierska Zuzanna

3. Kluczyńska Gabriela

4. Kurach Natalia

5. Myszkowska Julia

6. Obrodzka Nicola

7. Rudenko Zuzia

Jubileusz 20-lecia NLO Nr 71 SMS PZKosz

Niepowodzeniem rozpoczęliśmy rywalizację w Finale rozgrywek 1 LK. Wczoraj ulegliśmy w Gdańsku zespołowi AZS UG 55 : 65. Na początku bardzo dobrze weszliśmy w mecz, roztropne akcje w ataku i firmowa obrona dały nam prowadzenie po pierwszej kwarcie 14:10. Jednak już w drugiej kwarcie nasza gra defensywna została raz po raz dziurawiona przez doświadczone zawodniczki pomorskiego zespołu. Przegraliśmy ją aż 15:26 i w dużej mierze straty w niej poniesione zdecydowały o końcowej porażce.

W drugiej połowie mimo ambitnej postawie w obronie nie udało nam się skutecznie zakończyć dobrze wypracowanych sytuacji rzutowych. Pierwsze podejście do matury z koszykówki okazało się nieskuteczne, ale w środę mamy poprawkę i mamy nadzieję, że tym razem prawidłowo rozwiążemy czekające nas zadania…

AZS UG Gdańsk – SMS PZKosz Łomianki 65 : 55 (10:14, 15:26, 9:11, 20:15)

Najwięcej punktów:

Aleksandra Parzeńska 15 (9zb.), Anna Makurat 14 (10 zb., 5 as), Weronika Nowakowska 8, Natalia Ryng 8 (7 zb., Julia Niemojewska 2 - Natalia Gwizdała 4, Bożena Puter 4, Barbara Zieniewska 0, Alicja Falkowska, Karolina Podkańska.

SMS Łomianki

logo ost1

PLAY-OFF SMS PZKosz Łomianki

SMS PZKOSZ ŁOMIANKI 
O 3 MIEJSCE
Termin  Gospodarze Goście  Godz.  Wynik
21.04.2018 SMS PZKosz Łomianki AZS Politechnika Kraków  16:00  61:57 
24.04.2018 AZS Politechnika Kraków  SMS PZKosz Łomianki
19:00  52:51 

Tabela - 1 Liga Kobiet

m
Grupa A pkt m
1 Politechnika Gdańska 38 20
2 Panattoni Europe Lider Pruszków 36 20
3 Mon-Pol Płock 33 20
4 AZS Uniwerytet Gdański 32 20
5 AZS Uniwersytet Warszawski 31 20
6  SMS PZKosz Łomianki
30 20
7 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 30 20
8 VBW GTK II Gdynia 29 20
9 KKS Olsztyn 
27 20
10 SMS PZKosz II Łomianki 23 20
11 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 21 20

Kalendarz spotkań

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30

Partnerzy i sponsorzy