• 3-kl-grup.jpg
 • grupowe-2020c.jpg
 • I-2020.jpg
 • nagłówek.jpg
 • new.jpg
 • personal3a.jpg
 • slajd-6.jpg
 • slajd-7.jpg
 • slide-9.jpg
 • slide-10.jpg
 • slide-11.jpg
 • slide-arco.jpg
 • slide-lomianki.jpg
 • slide-powiat.jpg
 • slide-PZKosz.jpg
 • slide-wish1.jpg
 • slide4.jpg
 • slide_b.jpg

Terminarz rozgrywek 1 Ligi Kobiet w sezonie 2020/2021

WRACAMY DO GRY!

Znamy już terminarz rzogrywek Grupy A 1. ligi kobiet, w której wystąpi pierwsza drużyna SMS PZKosz Łomianki. Rozpoczynamy sezon meczem wyjazdowym w Płocku (3 października), gdzie naszym przeciwnikiem będzie zespół Mon-Pol. Pierwsze spotkanie u siebie zagramy we środę 14 października o godz. 17.00 goszcząc AZS Uniwersytet Gdański II. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Szczegółowy terminarz znajdziecie tutaj 

 

Wish Group partnerem SMS PZKosz

 

 

 

Dyrekcja Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 71 Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZKosz w Łomiankach ogłasza nabór uczennic do klasy I, a także nabór uzupełniający do klasy II liceum 4-letniego w roku szkolnym 2020/2021. Będzie to już 24 rok działalności naszej Szkoły na rzecz rozwoju koszykarskich talentów w naszym kraju. 

O przyjęciu do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 71 Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZKosz w Łomiankach będą decydowały następujące kryteria:

 • przynależność do kadry szkolenia centralnego,
 • perspektywiczność rozwoju sportowego w kontekście możliwości awansu do kolejnych kadr narodowych PZKosz,
 • warunki fizyczne i stan zdrowia, pozytywne wyniki badań lekarskich w COMS Warszawa,
 • prezentowany poziom wyszkolenia koszykarskiego,
 • opinia środowiskowa o predyspozycjach do podjęcia wysiłku permanentnego szkolenia, zaangażowaniu w dotychczasowym procesie treningowym i zdolności do efektywnego funkcjonowania w rywalizacji w trakcie zawodów sportowych, 
 • zgoda rodziców.

Zainteresowane zawodniczki (wraz z rodzicami) powinny złożyć podanie o przyjęcie do SMS PZKosz w terminie do 17.06.2020 (środa) - nowy, aktualny termin na adres:  Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 71 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki w Łomiankach,  ul. St. Staszica 2, 05-092 Łomianki (tel./fax. 022 751 49 74; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Osoba do kontaktu: trener SMS PZKosz Pan Rafał Czyszpak tel. 694 577 975

Iformujemy, że ze względów organizacyjnych ustalony został nowy termin "dnia otwartego" , który zaplanowany jest na dzień 21.06.2020 (niedziela) godz. 11:00-13:00. Spotkanie planowane jest dla tych zawodniczek, które złożą podanie do naszej Szkoły w wyznaczonym terminie.

W dniu 22.06.2020 zbierze się Komisja, która na podstawie złożonych podań oraz obserwacji szkoleniowych z zawodów Mistrzostw Polski i udziału w akcjach szkoleniowych Kadr Narodowych podejmie decyzję o przyjęciu (nie przyjęciu) nowych uczennic do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 71 Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki w Łomiankach.

 

W dniu 22.06.2020 (poniedziałek) zostanie przesłana informacja dla uczennic przyjętych do szkoły.  

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku o szkole: https://www.youtube.com/watch?v=JRPm50FOIb4 (niestety w obenej sytuacji nie mogliśmy nagrać aktualnego filmu ale większość informacji o szkole umieszczona w nagraniu z zeszłego roku). 

 Informacje o historii  szkoły i jej celach w zakładce informacje ogólne i „rys historyczny szkoły.

NLO Nr 71 SMS

 logo ost1

T A B E L A - 1 L K

m
Grupa A pkt m
1    
2    
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9      

K A L E N D A R Z

P Z K O S Z

S P O N S O R Z Y

 Powiat Warszawski Zachodni

P A R T N E R Z Y

Patronat Honorowy

Burmistrza Łomianek

 

* W S P A R C I E *