REKRUTACJA DO SZKOŁY

Komisja ds. Naboru i Selekcji Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 71 Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZKosz w Łomiankach przyjęła do szkoły od                   1 września 2017 następjące uczennice:

Jubileusz 20-lecia NLO Nr 71 SMS PZKosz

W niedziele nasz II zespół odniósł piąte zwycięstwo w tym sezonie. W konfrontacji z Uniwersytetem Warszawskim, który zajmuje 3 miejsce w tabeli, młode zawodniczki od samego początku meczu pokazały, że chcą naprawdę wygrać. Pełna koncentracja, walka o każdą piłkę, nieustępliwość w obronie i odważna gra w ataku przyniosła końcowy efekt. Dziewczyny zdały ten egzamin na „5”.

Od początku meczu zawodniczki z pełną determinacją walczyły o zwycięstwo, wygrywając  pierwszą kwartę 15-10. Druga kwarta zakończyła się wynikiem odwrotnym 10-15, dlatego na przerwę schodziliśmy z remisem 25-25. Po przerwie zawodniczki nie spoczęły na laurach, odważnie przeciwstawiając się bardziej doświadczonym przeciwniczkom. Mimo, że III kwartę przegraliśmy 14-15, to w końcowych fragmentach meczu mieliśmy więcej sił, aby przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść, wygrywając ostatnią kwartę 14-9, a tym samym cały mecz 53-49.

Kolejne zwycięstwo pokazuje, że ciężka praca się opłaca. Litry potu przelane na treningach, ciągła praca nad sobą procentują wynikami. Mam nadzieję, że te małe sukcesy zmotywują nas jeszcze bardziej do podnoszenia naszego poziomu sportowego.

SMS PZKosz II Łomianki - UW Warszawa 53-49 (15-10; 10-15; 14-15; 14-9)

Punkty dla naszego zespołu zdobyły: Klimek N.16 (3 as.), Banaszak L. 14 (17 zb.), Szydłowska K.7, Falkowska A. 6 (14 zb.), Grzenkowicz Ł. 5 (7 zb. i 4 prz.), Gzinak K. 3, Puter B. 2 (4 as. i 3 prz.),  Zieniewska B. 0, Glinka E., Lemańska O.