• personal3.jpg
  • slajd-5.jpg
  • slajd-6.jpg
  • slajd-7.jpg
  • slide4.jpg
  • slide_aprim.jpg
  • slide_b.jpg

REKRUTACJA DO SZKOŁY

Komisja ds. Naboru i Selekcji Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 71 Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZKosz w Łomiankach przyjęła do szkoły od                   1 września 2017 następjące uczennice:

Klasa I:

  1. Julia Bazan
  2. Marta Duda
  3. Emilia Kośla
  4. Martyna Kowalska
  5. Aleksandra Pszczolarska
  6. Magdalena Szulc
  7. Aleksandra Ustowska

Klasa II:

  1. Aleksandra Wypustek
  2. Magdalena Tabak

Jubileusz 20-lecia NLO Nr 71 SMS PZKosz

To był niestety nieudany weekend  dla naszych obydwu drużyn w 1 Lidze Kobiet. W sobotę w Gdańsku, w meczu o 1 miejsce w grupie A 1 Ligi Kobiet ulegliśmy zespołowi AZS UG 65 : 75. Natomiast w niedzielę nasz drugi zespół również po wyrównanej walce przegrał 65 : 72. Do zakończenia 1 rundy rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki spotkań, ale już wiemy że nasz pierwszy zespół do fazy play off wystartuje z bardzo dobrej drugiej pozycji, natomiast rezerwy najprawdopodobniej będą bić się o utrzymanie na tym poziomie rozgrywek z drużyną z Sokołowa Podlaskiego. Pozostaje nam teraz optymalnie przygotować się do najważniejszej części rozgrywek…

AZS UG Gdańsk - SMS PZKosz Łomianki 75 : 65 (24:23, 21:14, 12:15, 18:13)

Punkty dla naszego zespołu zdobywały:

Natalia Gwizdała 16, Anna Makurat 14, Anna Wińkowska 11, Weronika Nowakowska 9 Julia Niełacna 7 - Liliana Banaszak 5, Natalia Ryng 1, Karolina Szydłowska 2, Julia Niemojewska 0, Ewa Bacik 0, Karolina Podkańska 0, Alicja Falkowska.          

KKS Olsztyn – SMS PZKosz II Łomianki 72 : 65 (17:15, 21:21, 27:10, 7:19). 

Punkty dla naszego zespołu zdobywały:

Barbara Zieniewska 9, Natalia Ryng 8, Bożena Puter 6, Alicja Falkowska 6, Karolina Szydłowska 3 - Natalia Klimek 23, Łucja Grzenkowicz 7, Liliana Banaszak 2, Karolina Podkańska 1, Karina Gzinka 0, Olga Agata Lemańska. 

Tabela - 1 Liga Kobiet

m
Grupa A pkt m
1 AZS UG Gdańsk 38 20
2 SMS PZKosz Łomianki 37 20
3 AZS Uniwersytet Warszawski 33 20
4 Grot Mobilis Pabianice 31 20
5 Panattoni Europe Lider Pruszków
31 20
6 Politechnika Gdańska 29 20
7 MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 29 20
8 KKS Olsztyn 28 20
9 Mon-Pol Płock 26 20
10 SMS PZKosz II Łomianki 25 20
11 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 23 20

Kalendarz spotkań

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

PLAY-OFF SMS PZKosz Łomianki

SMS PZKOSZ ŁOMIANKI 
IV  R U N D A  - PLAY-OFF - FINAŁ
Termin  Gospodarze Goście  Godz.  Wynik
07.05.2017  AZS UG SMS PZKosz  15:00  65:55
10.05.2017 SMS PZKosz AZS UG 17:00 67:38 
14.05.2017 AZS UG
SMS PZKosz   16:00 73:86 

 

 

PLAY-OUT SMS PZKosz II Łomianki

SMS PZKOSZ II ŁOMIANKI 
 PLAY-OUT
Termin  Gospodarze Goście  Godz.  Wynik
18.03.2017 SMS PZKosz II MPKK Sokołów 13:00  68:35
25.03.2017 MPKK Sokołów SMS PZKosz II 18:00  37:58

Partnerzy i sponsorzy