• 3-kl-grup.jpg
  • grupowe-2018_2019-kadr.jpg
  • personal3.jpg
  • personal3a.jpg
  • slajd-6.jpg
  • slajd-7.jpg
  • slide-9.jpg
  • slide-10.jpg
  • slide-11.jpg
  • slide4.jpg
  • slide_b.jpg

Nabór do NLO Nr 71 SMS PZKosz

Komisja do Spraw Naboru i Selekcji NLO Nr 71 SMS PZKosz w Łomiankach  

postanowiła przyjąć następujące zawodniczki

do programu  sportowego szkoły od 01.09.2018:

Banucha Konstancja; Boks Wiktoria; Borkowska Kamila ;Ciecierska Zuzanna; Kluczyńska Gabriela; Kurach Natalia; Myszkowska Julia; Obrodzka Nicola;  Rudenko Zuzia

Jubileusz 20-lecia NLO Nr 71 SMS PZKosz

To był niestety nieudany weekend  dla naszych obydwu drużyn w 1 Lidze Kobiet. W sobotę w Gdańsku, w meczu o 1 miejsce w grupie A 1 Ligi Kobiet ulegliśmy zespołowi AZS UG 65 : 75. Natomiast w niedzielę nasz drugi zespół również po wyrównanej walce przegrał 65 : 72. Do zakończenia 1 rundy rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki spotkań, ale już wiemy że nasz pierwszy zespół do fazy play off wystartuje z bardzo dobrej drugiej pozycji, natomiast rezerwy najprawdopodobniej będą bić się o utrzymanie na tym poziomie rozgrywek z drużyną z Sokołowa Podlaskiego. Pozostaje nam teraz optymalnie przygotować się do najważniejszej części rozgrywek…

AZS UG Gdańsk - SMS PZKosz Łomianki 75 : 65 (24:23, 21:14, 12:15, 18:13)

Punkty dla naszego zespołu zdobywały:

Natalia Gwizdała 16, Anna Makurat 14, Anna Wińkowska 11, Weronika Nowakowska 9 Julia Niełacna 7 - Liliana Banaszak 5, Natalia Ryng 1, Karolina Szydłowska 2, Julia Niemojewska 0, Ewa Bacik 0, Karolina Podkańska 0, Alicja Falkowska.          

KKS Olsztyn – SMS PZKosz II Łomianki 72 : 65 (17:15, 21:21, 27:10, 7:19). 

Punkty dla naszego zespołu zdobywały:

Barbara Zieniewska 9, Natalia Ryng 8, Bożena Puter 6, Alicja Falkowska 6, Karolina Szydłowska 3 - Natalia Klimek 23, Łucja Grzenkowicz 7, Liliana Banaszak 2, Karolina Podkańska 1, Karina Gzinka 0, Olga Agata Lemańska. 

SMS Łomianki

logo ost1

Tabela - 1 Liga Kobiet

m
Grupa A pkt m
1 AZS Uniwersytet Gdański 0 0
2 AZS Uniwersytet Warszawski 0 0
3 KKS Olsztyn 0 0
4 Mon-Pol Płock 0 0
5 Panattoni Europe Lider Pruszków 0 0
6 Politechnika Gdańska II
0 0
7 SKK Polonia Warszawa 0 0
8 SMS PZKosz Łomianki  0 0
9 SMS PZKosz II Łomianki 0 0
10 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 0 0
11 VBW GTK Gdynia 0 0

Kalendarz spotkań

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Partnerzy i sponsorzy